Sprzedawanie tego,
czego nie masz.

Każdego dnia rób jedną rzecz, która Cię przeraża

— Eleanor Roosevelt —

Kto jeszcze chce szybko zarobić MILION W DOMU
nie mając żadnych produktów, ani usług?

Czy wiedziałeś, że sprzedawanie tego, czego nie masz to nr 1 domowy biznes ludzi z całego świata – zwłaszcza sprzedających na Allegro i Ebay?

Uważam, że jest to genialny i gwarantowany sposób dochodu już pierwszego dnia! Średnia wartość dochodu osób sprzedających na allegro, to czego nie mają to 3000 zł/mies. netto.

Zapewne zdziwisz się, gdy się dowiesz, że osoby sprzedające to, czego nie mają, zarabiają czasami więcej od osób, które importowały coś z Chin i się wrobiły, bo nie mogą tego sprzedać z powodu braku popytu lub zbyt dużej konkurencji. Niektórzy importerzy ledwo dyszą.

JAK TO DZIAŁA?

Zaraz Ci dokładniej wytłumaczę, na czym polega sprzedawanie tego, czego nie masz i jakie to proste.

Taki sprzedawca zarabia mało, lecz sprzedając wiele, kumuluje to w piękne dochody.

Skąd to wiem? Bo sama sprzedawałam to, czego nie miałam, a gdy klient zamówił, robiłam zamówienie u Amerykanów. Sprzedawałam rzeczy, jakich nie ma w Polsce, więc nie miałam konkurencji.

Na Allegro bardzo popularne jest sprzedawanie atrakcyjnej odzieży Japan Style. Odzież ta cieszy się dużą popularnością, bo jest modna i unikalna. Tacy sprzedawcy piszą, że przesyłka jest realizowana bezpośrednio z Japonii i trwa ok. 20 dni. Czy widziałeś takie oferty, których wysyłka wynosi 20 dni? To są właśnie sprzedawcy sprzedający to, czego nie mają.

Podobną sytuację możemy spotkać przy sprzedaży na Allegro markowej odzieży, butów z USA, perfum. Przesyłka trwa ok. 20 dni i jest wysyłana bezpośrednio z USA.

Czy zdarzyło Ci się, że chciałeś zakupić lek w aptece, a farmaceutka powiedziała, że nie ma tego leku, ale będzie juto po południu? To jest również przykład sprzedawania tego, czego się nie ma. Leki się nie marnują i klient ma zawsze dostęp do wszystkiego.

Nawet ci, którzy mają towar w magazynie, sprzedają dodatkowe przedmioty, których nie mają. Zamawiają je od ich sprzedawców lub hurtowników – w razie zakupu przez klienta.

Gdy pracowałam w ten sposób i wiele zamawiałam miesięcznie od sklepu z USA, poprosiłam o atrakcyjne zniżki i dali mi zniżki do 30%.

Wystarczy zapytać. W najgorszym przypadku powiedzą „nie” lub dadzą Ci mniejszą zniżkę.

Aby coś sprzedać na aukcji allegro, musisz mieć zdjęcia tego czegoś. Nie można jednak używać cudzych zdjęć. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Po prostu zapytać: Czy mogę użyć waszych zdjęć, bo sprzedaję wasze produkty polskim klientom.

ebook

Mam dla Ciebie wyjątkowy PREZENT:

Oto gotowy tekst, który możesz wkleić w mailu do każdego zagranicznego sprzedawcy, od którego będziesz nabywał przedmioty. List po angielsku z prośbą o możliwość użycia ich zdjęć produktów i prośbą o najlepszą cenę, jaką mogą Ci zaproponować. Możesz go użyć – to prezent ode mnie.

Hello, my name is .......... (Twoje imię i nazwisko)
I'm selling your products to Polish costumers.
I buy the products from you, and then I sell them to Polish costumers.
I buy from you and sell your products for a bit more in Poland and that's how I make my earnings.

My questions are:

I'll be grateful for some special offers for me if I'd be buying more.
I'll be also very grateful for letting me use your pictures of the products, because then I will be selling more and in consequence I will be buying more and more often from you.

Best regards,
(Twoje imię i nazwisko)

DLA KOGO?

KORZYŚCI

WADY

Sprzedaży na Allegro od A do Z nauczysz się KLIKAJĄC tu: SPRZEDAŻ NA ALLEGRO

Pamiętaj – ludzie cierpią tylko z 2 powodów:

Jeżeli cierpisz z braku pieniędzy, to oznacza, że czegoś nie wiesz.

Kliknij teraz w ten link, aby zapoznać się z ofertą sprowadzania ruchu i budowania listy mailingowej: BUDOWANIE LISTY

Musisz wiedzieć to wszystko, zwłaszcza, jak sprzedawać na allegro, bo inaczej nie będziesz zarabiał na allegro. Jak już wcześniej pisałam i będę to powtarzać w wielu miejsca, że badania wykazują, że, gdy przeczytasz 40 książek z jakiejś dziedziny to będziesz miał wiedzę równą doktoratowi.

Co to oznacza?

Oznacza to, że, gdy przeczytasz 40 najlepszych książek na temat sprzedaży na allegro – wprowadzisz wiedzę w czyn – będziesz praktykował (najlepiej 10 000 godzin, bo z badań wynika, że tyle godzin praktyki potrzeba, aby być mistrzem świata w czymkolwiek) to będziesz najlepszy na świecie w sprzedaży na allegro, to proste. Zdziwisz się, gdy się dowiesz, że przeczytałam ok. 2000 książek i przerobiłam kursów. Wchodząc w każdy kolejny biznes, czytam ok. 40 najlepszych książek z Polski i USA na temat danej branży. Wprowadzam natychmiast wiedzę w czyn, mimo lęku przed nieznanym i cierpienia wychodzenia ze strefy komfortu. Wyciągam feedback i koryguję działania, do momentu osiągnięcia wymarzonego, lub lepszego efektu.

Jeżeli chcesz patrzeć na 1 000 000 zł na twoim koncie bankowym, to musisz robić to, co robią milionerzy. Milionerzy nieustannie szkolą się. Czy wiedziałeś, że receptą na sukces Warrena Buffetta było – czytanie codzienne książek przez minimum 5 – 6 godzin? Oznacza to, że Warren Buffett odniósł sukces dlatego, bo wiedział więcej niż inni i uczył się na błędach innych, zamiast na swoich. Jeżeli milionerzy na całym świecie czytają 1 – 6 godzin dziennie, większość książek z ich branży, to Ty również musisz to robić, aby wiedzieć to, co wiedzą milionerzy – mieć umysł milionera. Pamiętaj: Najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie.

Po przeczytaniu 2000 książek, przedstawiam poniżej, moim zdaniem, jedne z lepszych kursów sprzedaży na Allegro w Polsce. Zapoznaj się z nimi jeśli chcesz.

Sprzedaży na Allegro od A do Z nauczysz się KLIKAJĄC tu: SPRZEDAŻ NA ALLEGRO

Czym jest „Internetowy Milioner” dowiesz się KLIKAJĄC TERAZ W TEN LINK: INTERNETOWY MILIONER

CZEGO POTRZEBUJESZ?

Sprzedaży na Allegro od A do Z nauczysz się KLIKAJĄC tu: SPRZEDAŻ NA ALLEGRO

Jest to kurs zrzeszających najlepszych super–sprzedawców Allegro w Polsce. Pamiętaj, jeżeli chcesz szybko zarobić milion w domu, to ucz się od najlepszych w Polsce. Rób to co robią najlepsi, aby mieć takie same efekty jak oni.

JAK ZACZĄĆ?

KROK 1 – Nabycie towaru

Warto kupować na alibaba.com. Wybieraj takich sprzedawców z Alibaby, którzy często się logują, mają wiele sprzedaży w ciągu roku. Niektórzy nie odpowiadają przez miesiące – zrezygnuj z takich. Kupuj najlepiej od Gold Supplier – zwróć uwagę na ten znaczek, bo on oznacza, że firma była sprawdzona przez pracowników Alibaby i jest zatwierdzona jako zarejestrowana legalna działalność.

ebook

Wpisz swoje imie, adres email i kliknij "POBIERAM TERAZ" aby pobrać 100%

ZA DARMO

  1

 • 5 domowych biznesów - ebook PDF
 • 2

 • 7 Video Jak zostać Internetowym Milionerem - kurs na email

5 domowych biznesow

Jak zarobić 500 zł -30 000 zł
w 1-3 miesiące?ebook

Kurs - 7 video

Jak zostać Interetowym Milionerem
w 3-24 miesiące

imię:

e-mail:

KROK 2 – UZYSKANIE POZWOLENIA NA UŻYCIE ZDJĘĆ

Prosimy o pozwolenie na użycie zdjęć produktów wybranej przez nas firmy. Gdy klient zapłaci nam za produkt, zamawiamy dla klienta towar od wybranej przez nas firmy. Użyj do tego celu gotowego emaila po angielsku, który Ci wcześniej podałam w tym rozdziale.

KROK 3 – WYRÓB NR EORI

W Polsce przedsiębiorcy mogą rejestrować się w systemie EORI w następujący sposób:

Zarejestruj się teraz w systemie EORI, wybierając jeden z powyższych sposobów. Wejdź teraz na stronę: www.puesc.gov.pl . Nr EORI wyrobisz szybko, a być może przyda ci się on, kiedy będziesz chciał zamówić coś z zagranicy, choćby dla siebie.

Jeżeli będziesz robił drobne zamówienia, możesz skorzystać z usług transportowych znanych firm, np. DHL, UPS. Kiedy ja korzystałam z usług znanych firm logistycznych zamawiając produkty z zagranicy, posiadali oni wówczas własne agencje celne. Dzięki temu przy zamówieniu np. butów z USA, czy sukienki z Chin kurier podaje gotowy rachunek do opłacenia w którym jest obliczony VAT i cło dla ciebie do opłacenia. Jak już wcześniej wspomniałam cła nie zapłacisz przy zakupach poniżej 150 euro. VATu również możesz uniknąć o czym już wcześniej pisałam. Przy zamawianiu kuriera poproś lub zaznacz w opcjach zamówienia usług kurierskich – wysyłkę rachunku kosztów importu dla ciebie na e-mail lub pocztą, a nie dla klienta.

WAŻNE:
Przy imporcie na większą skalę, czyli przy zamówieniach hurtowych w kontenerach, zalecam podpisania umowy z agencją celną, która zajmie się całą odprawą, magazynowaniem, dostawą, wyliczy dla ciebie podatek oraz cło.

Zadzwoń do wszystkich agencji celnych w Polsce, aby wybrać jak najlepszą ofertę. Jest to bardzo ważny krok, ponieważ od tego będą zależeć twoje przyszłe dochody.

Umowa z agencją celną dotyczy jedynie zamówień hurtowych na większą skalę. Przy pojedynczych zamówieniach dostawca np. UPS załatwi dla ciebie wszystkie formalności przy standardowej usłudze kurierskiej z zagranicy.

PAMIĘTAJ:
Pamiętaj, aby podczas sprzedawania towarów na Allegro wystawić takie ceny produktów, które pokryją koszty VATu i cła. Policz wszystko dokładnie, abyś na tym zarobił, a nie stracił jeśli źle obliczysz wszystkie wydatki. Nawet po wliczeniu w cenę VATu i cła opłaca się sprzedawać produkty z zagranicy. Pomimo podatków ceny i tak mogą być jednymi z najniższych na Allegro. Ważne, aby przed sprzedażą jakichkolwiek przedmiotów z zagranicy zrobić gruntowną kalkulację i badanie rynku, czyli sprawdzenie cen tych samych lub podobnych produktów konkurencji na Allegro.

W mojej książce „101 Domowych biznesów” znajduje się cały e-book „Import od A do Z” jako darmowy BONUS o wartości 49 zł. W e-booku tym dowiesz się jak importować bezpiecznie oraz jak uniknąć pułapek i największych błędów popełnianych przy imporcie.

Więcej na temat importu dowiesz się również z mojego innego 100% darmowego e-booka, który możesz zgarnąć TERAZ. Zapisz się proszę na mój darmowy newsletter i zgarnij natychmiast swój darmowy kurs 5 video o wartości 300 zł oraz 10 rozdziałów mojej nowej książki „101 Domowych Biznesów”.

ebook

Wpisz swoje imie, adres email i kliknij "POBIERAM TERAZ" aby pobrać 100%

ZA DARMO

  1

 • 5 domowych biznesów - ebook PDF
 • 2

 • 7 Video Jak zostać Internetowym Milionerem - kurs na email

5 domowych biznesow

Jak zarobić 500 zł -30 000 zł
w 1-3 miesiące?ebook

Kurs - 7 video

Jak zostać Interetowym Milionerem
w 3-24 miesiące

imię:

e-mail:

KROK 4 – COPYWRITING

Zacznij tworzyć opis/copywriting na stronę WWW i na Allegro – na brudno w Wordzie, Open Office lub w innym programie. Po uzyskaniu e-maila z decyzją pozwalającą Ci użyć zdjęć danej firmy, utwórz stronę sprzedażową. Możesz do tego użyć moich gotowych tekstów na stronę sprzedażową, które dostaniesz w BONUSIE przy zakupie całej książki „101 DOMOWYCH BIZNESÓW” – umieść je na swojej stronie sprzedażowej Allegro, w Twoim sklepie i na stronie WWW.

Wklej zdjęcia, na które dostałeś pozwolenie i opisz je. Utwórz ofertę sprzedażową dla Twoich klientów.

Gdy już będziesz miał szkic – co chcesz przekazać klientom – zacznij tworzyć prawdziwą stronę sprzedażową: na Allegro, w sklepie internetowym – zleć utworzenie sklepu internetowego lub opracuj go sam.

COPYWRITING to bardzo ważna rzecz w przypadku aukcji, to 70% sukcesu. Jeżeli nie jesteś jednym z najlepszych copywriterów w Polsce, to trudno Ci będzie sprzedawać cokolwiek. Nie zatrudniaj copywritera, bo mało jest copywriterów w Polsce, którzy potrafią sprawić, byś został milionerem. Wielu z nich nie aktualizuje wiedzy, która w 80% zmienia się co 5 lat. To co działało 5 lat temu, gdy się uczyli, dzisiaj już całkowicie nie działa. Ludzie korzystają z NLP, które przestaje być skuteczne, bo klienci – tyle razy manipulowani i oszukiwani – zaczęli mieć alergię na zagrywki NLP. Ten system jeszcze działa, ale powoli zaczyna odchodzić do lamusa. Teraz panują inne zasady, które pozwalają ludziom zostać milionerami nawet w kilka miesięcy. Po zmianie jednego słowa sprzedaż może podskoczyć nawet 20-krotnie w 1 dzień.

Copywriting jest to osobny, obszerny temat i nie mam możliwości zamieszczenia go tutaj w całości, abyś go zrozumiał. Bądź zapisany na moją listę mailinową i odbieraj emaile ode mnie, ponieważ zdradzę Ci najnowsze sekrety NOWEGO copywritingu. Będąc zapisanym na mój darmowy newsletter i czytając ode mnie maile, poznasz sekrety NOWEGO copywritingu na lata 2017-2018, jakiego używają teraz milionerzy z całego świata. Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się na mój darmowy newsletter, to zrób to tutaj:

ebook

Wpisz swoje imie, adres email i kliknij "POBIERAM TERAZ" aby pobrać 100%

ZA DARMO

  1

 • 5 domowych biznesów - ebook PDF
 • 2

 • 7 Video Jak zostać Internetowym Milionerem - kurs na email

5 domowych biznesow

Jak zarobić 500 zł -30 000 zł
w 1-3 miesiące?ebook

Kurs - 7 video

Jak zostać Interetowym Milionerem
w 3-24 miesiące

imię:

e-mail:

Co zyskujesz będąc na mojej liście mailingowej?

Nie zostawię Cię jednak teraz bez pomocy. Dam Ci najskuteczniejszego gotowca, który podwyższył mi sprzedaż dwukrotnie. Jedno hasło działa u mnie zawsze – we wszystkich aukcjach jednakowo skutecznie. Chodzi o nagłówek. Nagłówek w 80% decyduje o tym, czy ktoś będzie czytał dalej, czy wyjdzie.

Nagłówek, który przyniósł mi największe dochody na Allegro to:

Kto jeszcze chce… (np. bluzkę Chanel), od której Twoi znajomi padną z zachwytu?

Jest to nagłówek obrazujący znajomych padających z zachwytu; zawiera w sobie korzyść – czyli podziw znajomych. Stosowałam również inne nagłówki – zaczynające się na: Jak…, Gdzie…, Z kim…, Dlaczego… – jednak ten działał zawsze najlepiej. Nie mogę już patrzeć na to hasło, moi klienci również ;) jednak to hasło według moich testów działa najskuteczniej w najróżniejszych branżach.

Używałam tego hasła do sprzedaży:

Najlepiej działało hasło z lekką nutką poczucia humoru – przy sprzedaży gazów pieprzowych i paralizatorów (kiedy ich sprzedaż była legalna). Sprzedawałam gazy i paralizatory średnio o 50 zł drożej niż konkurencja te same produkty. Z poniższym hasłem ludzie kupowali towar w ciągu nie dni, jak wcześniej, lecz w ciągu kilku minut od wystawienia aukcji! Magiczne hasło, to:

Kto jeszcze chce
BARDZO SILNY PARALIZATOR
od którego Twoi napastnicy, znajomi i rodzina
padną z zachwytu?

Możesz zmienić „znajomych” na „Twój mężczyzna padnie z zachwytu” – to też działa – ale nie przy sprzedaży paralizatora!!! :D Przykład:

Kto jeszcze chce buty do łóżka,
w których będziesz wysoka jak modelka,
a Twój mężczyzna padnie z zachwytu?

KROK 5 – SPRZEDAŻ TOWARU

Gdzie sprzedawać rzeczy, których nie masz?

Co sprzedawać?

Możesz sprzedawać wszystko co możliwe na Allegro. Wystarczy, że napiszesz do jakiegoś polskiego lub zagranicznego sklepu i zapytasz, czy możesz użyć ich zdjęcia, bo sprzedajesz ich rzeczy i czy dadzą Ci zniżkę, jeżeli będziesz od nich zamawiać dużo.

Sprzedawaj rzeczy firmowe z USA

Rzeczy znanych firm/projektantów zakupuj najlepiej u producenta ze sklepu firmowego, a zyskasz tam specjalne rabaty. Możesz też kupować rzeczy od Amerykanów na Ebay w najlepszej cenie. Sprawdź czy wysyłają za granicę.

Możesz kupować rzeczy od jakiegokolwiek sklepu w USA. Pamiętaj, że jeżeli już ktoś sprzedaje to samo co Ty, to znajdź najlepszą ofertę ze sklepów amerykańskich, aby mieć najlepsze ceny na Allegro. Najlepiej sprzedawaj rzeczy unikalne i na topie w danym sezonie, aby móc ustalać ceny jakie chcesz.

Sprzedawaj zabawki

Dzieci to jeden z najbardziej dochodowych biznesów na świecie. Rodzice są w stanie wydać majątek na swoje pociechy. Sprawdź, co jest na Allegro w dziale: dziecko. Sprawdź, co najlepiej się sprzedaje. Wyszukaj w Internecie informacje, dlaczego to się najlepiej sprzedaje. Znajdź sprzedawcę, od którego będziesz zamawiać dla swoich klientów te same lub podobne rzeczy. Zlokalizuj podobny sklep lub hurtownię sprzedającą w Polsce lub za granicą, aby mieć najlepsze ceny na Allegro. Na Allegro niestety liczą się ceny. Z powodu dużej konkurencji najlepiej sprzedawać tam unikalne i wartościowe rzeczy i przekonać klientów, że warto je kupować. Dobrze jest zainwestować w profesjonalną stronę sklepu, przyjazną dla klienta. Zainwestuj również w dokształcenie siebie w sprzedaży na Allegro.

Poniżej podaje kurs na temat sprzedaży na Allegro: SPRZEDAŻ NA ALLEGRO

Suplementy diety, na odchudzanie

ODCHUDZANIE to nr 1 najbardziej dochodowych biznesów na świecie. Suplementy możesz zamówić na www.alibaba.com. Możesz je też zamówić od najróżniejszych firm amerykańskich i z innych krajów.

Sprawdź co jest na Allegro w dziale: odchudzanie, suplementy, sprzęty, urządzenia do odchudzania itd. Sprawdź co najlepiej się sprzedaje. Wyszukaj w Internecie, dlaczego to się najlepiej sprzedaje. Znajdź sprzedawcę, od którego będziesz zamawiać dla swoich klientów te same lub podobne rzeczy. Zlokalizuj podobny sklep lub hurtownię sprzedającą w Polsce lub za granicą, aby mieć najlepsze ceny na Allegro. Na Allegro niestety liczą się ceny. Z powodu dużej konkurencji najlepiej sprzedawać tam unikalne i wartościowe rzeczy i przekonać klientów, że warto je kupować (o ile są bezpieczne dla zdrowia i legalne!).
Dobrze jest zainwestować w profesjonalną stronę sklepu, przyjazną dla klienta.

Dokształcaj się w sprzedaży na Allegro i w copywritingu.

Akcesoria dla zwierząt

Akcesoria i karmy dla zwierząt zawsze będą popularne. Ludzie potrafią wydawać krocie na swoich pupili. Jest to jeden z najbardziej dochodowych biznesów.

Perfumy i buty z USA

Najtaniej wychodzą firmowe perfumy i buty importowane z USA. To się bardziej opłaca, niż kupowanie markowych perfum i butów z hurtowni w Polsce. Najbardziej jednak opłaca się kupować z Alibaba.com od sprzedawców detalicznych. To Cię nic nie kosztuje. Wystawiasz aukcję, a gdy ludzie płacą, obracasz ich pieniędzmi i kupujesz za nie towar od sprzedawcy z Alibaba.com. Uważaj jednak na podróbki.

Unikalna, modna odzież

Sprawdź trendy w USA na Ebay – co jest tam najpopularniejsze i czego nie ma w Polsce na allegro. Pozwoli Ci to przejąć rynek, nie mając żadnej konkurencji. Możesz wtedy manipulować cenami do woli, aby przynosiły one najwięcej zysku. Polecam też zerknąć na Alibaba.com, aby zobaczyć, jak atrakcyjne i unikalne rzeczy tam mają. Znajdź sprzedawców, którzy sprzedają detalicznie i poproś o użycie ich zdjęć (użyj maila, który Ci wcześniej podałam). Większość sprzedawców na Alibaba.com mówi po angielsku. .

Wszystko co możliwe z Alibaba.com

Masz miliony opcji do testowania na Alibaba.com z każdej rzeczy, jaka została odkryta przez człowieka. Z miliona rzeczy możesz testować wszystko co chcesz – za darmo – na aukcjach Allegro, a następnie wybrać z tych milionów to, co Polacy najbardziej pokochają i co będzie Ci przynosić największe dochody. Na Alibaba.com większość importerów sprzedaje hurtowo, jednak są miliony sprzedawców, którzy sprzedają również detalicznie, wysyłając pojedynczy produkt prosto do klienta (lub do Ciebie, a Ty do klienta, jednak ten model się nie opłaca, bo zapłacisz drożej za przesyłkę). Testuj na Allegro sprzedaż wszystkiego co możliwe: elektronikę, meble, obuwie, odzież, zabawki dla dzieci itd. Wszystko cokolwiek widzisz teraz dokoła Ciebie jest dostępne na Alibaba.com. Testuj każdą rzecz i sprzedawaj to, co przynosi Ci najwięcej zysku. .

Przed rozpoczęciem tego biznesu zadaj sobie PYTANIA:

KROK 6 – WYSTAWIANIE AUKCJI ALLEGRO

KROK 7 – SPRZEDAWAJ W SWOIM SKLEPIE INTERNETOWYM

KROK 8 – DOSTARCZENIE TOWARU KLIENTOWI

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ?

KLUCZE DO SUKCESU

ZAROBKI

Średnie zarobki osób sprzedających na Allegro ok. 500 do kilku tysięcy przedmiotów, których nie mają wynosi od 3 000 zł/mies. – 8 000 zł/mies. netto. Zarobek zaczyna się już od pierwszych dni. Są jednak sprzedawcy, którzy zarabiają 30 000 zł/mies. netto lub więcej.

KIM BĘDZIESZ?

W prosty i dostępny dla większości bystrych ludzi sposób będziesz baaaardzo bogaty i Twoi znajomi padną z zachwytu.

Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, będziesz bogatym biznesmenem i zarobisz prawdopodobnie na wszystkie swoje marzenia.

Ktokolwiek zabierze się za ten biznes, prawdopodobnie zacznie zauważać napływające na jego konto pieniądze – w dzień i w nocy.

ZACZNIJ TERAZ

Pamiętaj, że Twój umysł uczy się poprzez to, czego doświadczył i co zna.

STOP!

Zanim przejdziesz dalej – wejdź TERAZ na www.alibaba.com i na www.allego.pl i zarejestruj się w tych serwisach, proszę.

Jeżeli teraz się nie zarejestrujesz na tych serwisach, to zmarnowałeś swój czas, bo niedługo zapomnisz 90% tego, co tu przeczytałeś. Czytając książkę, zrozumiesz ją jedynie, poprzez budowanie nowego doświadczenia. Inaczej czytanie jest na darmo, a Ty zawsze będziesz biedny, bo nic się nie nauczysz z żadnej książki, która jest Twoją ucieczką od sukcesu.

Przeczytałam ok. 2000 książek i zmarnowałam przez to kilka lat cennego życia. Zapamiętałam z tych książek tylko ok. 3% – 15% – czyli te informacje, które chciało mi się wcielić w życie. Zrezygnowałam z rodziny i szczęścia przez marnowanie życia na czytanie – bez zrozumienia książek. Tych lat mi nikt nie zwróci.

Wróć do punktów, jak się logować do serwisów i zaloguj się tam w ciągu 3 minut, bo to jest łatwe i darmowe. Potem zapoznaj się z rożnymi funkcjami w tych serwisach i zobacz, jak wiele jest tam bajerów służących lepszej sprzedaży.

Następnie wyszukaj na Alibaba.com to, co chcesz sprzedawać. Przedtem zobacz, co najbardziej sprzedaje się obecnie na Allegro.

Zatopisz się w różnorodności rzeczy jakie możesz sprzedawać dzięki Alibabie, bo jest tam niemal wszystko, cokolwiek stworzył człowiek.

Utwórz swoją aukcję na Allegro i zacznij zarabiać dzisiaj, bo nic nie tracisz – a jedynie zarabiasz każdego dnia.

PODEJMIJ DZIAŁNIE TERAZ – zanim przejdziesz do kolejnego rozdziału.

Możesz też przejść do innych rozdziałów, ale pamiętaj, że wtedy nic się nie nauczysz z tego rozdziału i zmarnujesz swój czas.

Zrób aukcję Allegro teraz i zacznij sprzedawać to, czego nie masz, dzisiaj, a jutro ciesz się nowymi pieniędzmi na Twoim koncie bankowym, napływającymi w dzień i w nocy.Jak bardzo podobał ci się ten post?

Które informacje cię zaskoczyły, a które cię najbardziej urzekły?

Czy wiesz, że skończyłeś właśnie czytać 60 stron A5 książki? BRAWO! :)

Czy wiesz, że to jest zaledwie jeden rozdział ze 101 Domowych Biznesów? Zdziwi cię to, gdy dowiesz się, że w pełnej wersji kursu „101 Domowych Biznesów” składającego się z 5 ksiąg, mam dla ciebie opisanych 101 biznesów na ok. 2000 stron A4.

Jeżeli podobało ci się to, czego się w poście dowiedziałeś, to mam dla ciebie prezent - dodatkowe ok. 300 stron wiedzy na temat kolejnych 9 pomysłów zarabiania w domu.

To prezent ode mnie dla ciebie.
Zgarnij go teraz, wpisując swoje imię i swój najlepszy e-mail.

ebook

Wpisz swoje imie, adres email i kliknij "POBIERAM TERAZ" aby pobrać 100%

ZA DARMO

  1

 • 5 domowych biznesów - ebook PDF
 • 2

 • 7 Video Jak zostać Internetowym Milionerem - kurs na email

5 domowych biznesow

Jak zarobić 500 zł -30 000 zł
w 1-3 miesiące?ebook

Kurs - 7 video

Jak zostać Interetowym Milionerem
w 3-24 miesiące

imię:

e-mail: