SEKRET

Jak zarobić do 40 000 zł
w 1 - 3 dni siedząc, leżąc lub stojąc i nie robiąc nic więcej?

Żyjemy w najbardziej dogodnych czasach,
aby mieć wszystko to, co chcemy mieć
i być tym kim zawsze chcieliśmy być.
W historii ludzkości nie było bardziej dogodnych czasów
na realizacje wszystkich swoich marzeń.
Doceń ten dar – czasów w których żyjemy.

„Szczurek doświadczalny”
najszybszym sposobem zarobienia do 40 000 zł/mies.

Kto jeszcze chce zarabiać 2000 zł – 3000 zł za 3 dni odpoczywania w łóżku, czytania książek lub oglądania tv?

I jednocześnie narażać swoje zdrowie za łatwą kasę.

Zdziwisz się jak wielu ludzi, zwłaszcza studentów, zarabia w ten sposób. Zdziwisz się jak bardzo populary w Polsce jest ten sposób zarabiania tysięcy zł. Takie rozwiązanie pozwala na studiowanie w Warszawie i bez pracy możność utrzymania siebie, a nawet zafundowaniu sobie luksusowego domu, samochodu i dostatniego życia.

Jak szybko zarobić?

Czy wiedziałeś, że w Polsce 40 tys. osób regularnie poddaje się testowaniu produktów na ich ciele, zarabiając przy tym nawet
5 000– 40 000 zł miesięcznie?

Chwytają się tej ostatniej deski ratunku, często osoby w trudnej sytuacji finansowej, zadłużeni – w 1 miesiąc takie osoby mogą łatwo zarobić 40 000 zł i spłacić dług do banku.

W Polsce takie badania są bezpieczne, ponieważ zostały one już wcześniej przeprowadzone na ludziach w innych krajach. W USA dozwolone są badania tak zwane "First-in-Man", czyli pierwsze próby na ludziach. Na takich badaniach Amerykanie zarabiają najwięcej i za zarobione pieniądze kupują sobie domy w przeciągu kilku miesięcy. Są to badania jednak niebezpieczne i w Polsce na szczęście są niedozwolone. Mimo ogromnej popularności tego sposobu zarabiania w Polsce, nadal jest bardzo wielkie zapotrzebowanie na nowych ochotników. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły.

Jak to działa?

Zanim lek zostanie dopuszczony do obrotu, musi być przetestowany przeciętnie na 4 tys. osób. Koncerny farmaceutyczne co roku potrzebują dziesiątek tysięcy szczurków doświadczalnych.

Tego „zawodu” chwytają się często studenci – zwłaszcza medycyny – osoby bezrobotne i „dresiarze”, jednak ci ostatni zostają w większości wykluczeni z powodu obecności narkotyków i alkoholu we krwi. Osoby palące papierosy też są wykluczone. Czasami wykluczane są również wegetarianie, osoby pijące kawę a nawet colę.

Jak zarobić najszybciej jak to możliwe, jako „szczurek doświadczalny”?

Jeżeli chcesz przystąpić do badań, najlepiej jest rzucić palenie i odłożyć używki takie jak np. kawa na ok. 2 tyg. do miesiąca przed testami.

W Polsce rzadko przeprowadza się badania „First-in-Man” czyli po raz pierwszy testowane na człowieku. Leki testowane w Polsce zazwyczaj były już przetestowane na osobach z trzeciego świata lub osobach ze Stanów i/lub Kanady. Badania „First-in-Man” są najwięcej płatne – do kilkunastu tys. $ za badanie.

Czy wiesz, jak wielu polskich studentów zarabia na mieszkanie w stolicy poprzez testowanie leków na sobie?

Za jedno badanie można szybko zarobić od 600 zł do 4000 zł. Za badanie wymagające leżenia w szpitalu kilka dni lub za bardziej bolesne badanie stawki wynoszą od. 5000 zł – 10 000 zł.

Do badań powinno się przystępować nie częściej niż co 3 miesiące. Są jednak osoby, które jeżdżą po całej Polsce i wykonują badania kilka razy w miesiącu.

Organizowane są również wycieczki autokarowe w celu wykonania badań w innym kraju np. w Niemczech, gdzie stawki są o wiele wyższe. Podczas takiej wycieczki Polacy oddają szpik, krew i biorą udział w badaniach w innych krajach, zarabiając przy tym nawet kilkadziesiąt zł za kilka dni.

DLA KOGO?

KORZYŚCI

WADY

CZEGO POTRZEBUJESZ?

Jak zacząć?

KORK 1 – Poczytaj w Internecie na temat: „praca królik doświadczalny” lub „tester leków”.

KORK 2 – Zgłoś się jako ochotnik badań do jednego z centrów badawczych w Polsce Centrum Badań Klinicznych NZOZ Lambda Therapeutic Research www.ochotnik.pl

W Polsce jest ponad 1100 ośrodków prowadzących badania na ochotnikach. Polska zajmuje 10. miejsce na świecie. Oprócz państwowych ośrodków jest również niezliczona ilość prywatnych CRO w Polsce. Zarabianie zaczyna się więc od ręki.

Poszukaj w Internecie ośrodków badawczych w Twoim mieście i w całej Polsce, aby wybrać najbezpieczniejsze badania i najwięcej płatne.

Obiecałam Ci, że w mojej książce przedstawię Ci najszybsze sposoby zdobycia do 30 000 zł w 1 miesiąc. Ten sposób jest najłatwiejszym, najszybszym i pewnym sposobem zdobywania gotówki. Wielu studentów biorących udział w testowaniu leków na sobie mówi, że to lepsze niż pożyczka i jakakolwiek praca. Pracuje się ok. 3 dni w miesiącu (czyli leży się w szpitalu i co jakiś czas masz pobieraną krew), zarabia się ok. 5000 zł/mies. i ma się cały miesiąc wolny.

KORK 3 – Jeżeli zgłosisz się jako stały ochotnik, nie musisz już szukać ofert brania udziału w badaniach. Będziesz co miesiąc otrzymywał telefony z propozycjami testowania na sobie leków i innych preparatów.

KORK 4 – Po zgłoszeniu się przejdziesz badania, które zakwalifikują Cię jako osobę zdrową lub chorą, na której można testować leki.

KLUCZE DO SUKCESU

Jak szybko zarobić testując kosmetyki i leki?

Nie wiem jakie klucze do sukcesu mogą być w tego rodzaju biznesie. Podstawowym kluczem do sukcesu będzie stawianie własnego zdrowia na 1 miejscu. Jeżeli już się zdecydujesz na tego rodzaju sposób zarabiania, to wybieraj te badania, które mają najmniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych.

Aby zarobić 40 000 zł pojedź na wycieczkę do Niemiec, z grupą ochotników. Takich wycieczek jest mnóstwo organizowanych w Polsce. Nie polecę Ci żadnej organizacji, bo nie chcę polecić niewłaściwych osób. Tego biznesu akurat sama nie wykonuję i nie znam żadnych, zaufanych grup, organizujących wycieczki do Niemiec w tym celu. Poszukaj, proszę sam w internecie.

ZAROBKI

Od 600 zł do 40 000 zł za badanie kilku lub kilkunastodniowe. 40 000 zł to stawki za badania w Niemczech i w USA, zazwyczaj za badania typu "First-in-Man".

KIM BĘDZIESZ JAK PRZEŻYJESZ?

Osobą z nowym domem, samochodem, dużą ilością gotówki na realizację swoich marzeń.

ZACZNIJ TERAZ

Wpisz teraz w Google: „tester leków” lub „zawód królik doświadczalny”.

Wejdź teraz na stronę: www.ochotnik.pl. Zapoznaj się z ofertą. Jeżeli ten zawód Cię zainteresuje wypełnij dzisiaj ankietę zgłoszeniową i w ciągu ok. tygodnia otrzymasz wezwanie na badania kwalifikacyjne.

Zrób to teraz, aby zdecydować, czy jesteś na tyle odważny, aby podjąć się tego sposobu na zdobywanie szybkiej i pewnej gotówki.

kłódka

Mam nadzieję, że podobał Ci się biznes, który Ci zaproponowałam :)

Zdradzę Ci TERAZ prawdopodobnie największy SEKRET zarabiania MILIONA w Internecie w 3-24 miesiące. Słuchaj proszę uważnie, bo dzięki temu zarobisz MILION w Internecie.

Kiedy uciekłam z domu, to w Polsce nie miałam za co żyć.

Nie chcieli mnie przyjąć do pracy na kasie w hipermarketach, do sprzątania czy do sklepu z używaną odzieżą. Wtedy natknęłam się na kurs „Internetowy Milioner”. To było jak spełnienie moich marzeń, bo w wieku 12 lat zdecydowałam, że zostanę milionerem. Ze zdziwieniem odkryłam, że kurs stanowi ogromną wartość – są tam zaawansowane narzędzia do zarabiania miliona w Internecie. Kupiłam ten kurs ok. 6 lat temu. Składał się wtedy z 30 godzin wykładów video. Autor obiecywał w nim, że zarobi się w Internecie milion w ciągu 10 lat.

W tej chwili kurs został wzbogacony o NAJNOWSZĄ wiedzę z USA na temat zarabiania online.

Obecnie kurs „Internetowy Milioner” składa się aż ze 100 godzin szkoleniowych video. Autor obiecuje w nim możliwość zarobienia w Internecie MILIONA nie w 10 lat, lecz w 1 rok! Z tej wiedzy powinieneś korzystać TERAZ i uczyć się od najlepszych w Polsce, aby zarobić MILION NAJSZYBCIEJ jak to możliwe.

Co zyskałam, kupując „Internetowego Milionera”?

 • Kupiłam sobie dom i kilka luksusowych apartamentów w wieku 19-24 lat.
 • Zyskałam dochód, o jakim marzyłam.
 • Utworzyłam – dzięki „Internetowemu Milionerowi” – biznes online, zaczynając od zera i utrzymując się z tego biznesu 6 lat.
 • Otrzymałam zgromadzoną w jednym miejscu całą wiedzę potrzebną do rozkręcenia biznesu. Nie musiałam marnować czasu na przeglądanie miliona stron internetowych, czytania forów czy blogów, w celu znalezienia jakiejś wartościowej wiedzy. „Internetowy Milioner” jest "cegłą" niemal całej wiedzy, jakiej potrzebujesz, aby być milionerem.
 • Najaktualniejszą wiedzę z USA na temat zarabiania miliona online przetłumaczoną przez autora na język polski.
 • Wiedzę od skutecznego praktyka – naszego polskiego milionera.

Nie będę Ci mówiła, jak wiele zyskasz, kupując ten kurs, bo sam się o tym przekonasz. Nie będę też mówiła, co jest w tym kursie, bo sam to przeczytasz, gdy wejdziesz na stronę sprzedażową „Internetowego Milionera”

Kliknij tu i dowiedz się więcej o Internetowym Milionerze

Chciałam się tylko podzielić moją opinią na temat tego kursu – pokazać, jak on zmienił moje życie i dał nadzieję na przyszłość. Uważam, że jest to najlepszy na polskim rynku kurs, a nawet jeden z czołowych na światowym rynku. Zainwestowałam w swoją wiedzę i rozwój, ok. 300 000 zł i uczę się od milionerów z całego świata.

Śmiem twierdzić, że inne narodowości powinny uczyć się przedsiębiorczości od Polaków. Jesteśmy jednym z najbardziej przedsiębiorczych krajów świata. Zakładamy 4 x więcej biznesów niż Niemcy. Jakkolwiek, uważam ten kurs za obowiązkowy dla wszystkich zaczynających i prowadzących biznes online. Bez niego trudno Ci będzie błyskawicznie zarobić milion w Internecie i przebić konkurencję.

Jaka jest cena tego kursu?

Rok temu ten kurs kosztował 8000 zł.
Teraz 100 godzin szkolenia „Internetowego Milionera” możesz mieć z obniżką do - 88%.

Klikając TERAZ w ten LINK: INTERNETOWY MILIONER

Dzisiaj „Internetowy milioner” kosztuje nie 8000 zł. tylko 1997 zł – ZA 100 GODZIN VIDEO. Cena może w każdej chwili wzrosnąć. Dzisiaj cena tego kursu jest najniższą, jaką widziałam. Uważam, że w porównaniu do bezmiaru jakości – „Internetowy Milioner” jest jak za darmo. Jego wartość jest ogromna, bo składa się z wielu,wartościowych, osobnych kursów, m.in.:

 • Technika MOCNEGO UDERZENIA.
 • PLATYNOWY produkt.
 • Copywriting.
 • Pozycjonowanie.
 • Budowanie listy.
 • Tworzenie WŁASNEGO PRODUKTU.
 • E-mail marketing.
 • Reklama.

Jeżeli chcesz zostać internetowym milionerem, to kurs „Internetowy Milioner” jest dla Ciebie pozycją obowiązkową.Po przeczytaniu ok. 2000 polecam tylko najlepsze produkty, które całkowicie odmieniły moje życie i firmę. „Internetowy Milioner” jest właśnie takim doskonałym kolosem wiedzy zgromadzonej w 1 miejscu, która podniosła jakość mojego życia.

Gorąco Ci polecam „Internetowego milionera”. Po kliknięciu w link poniżej i po zakupie tego kursu – będziesz milionerem, gdy tak zdecydujesz. Inwestycja 1997 zł zwróci Ci się w 1 miesiąc. Gwarantuję Ci, że inwestycja w „Internetowego Milionera” będzie jedną z najlepszych inwestycji w Twoim życiu.

Kliknij TERAZ w link poniżej,
aby Twoi znajomi padli z zachwytu,
gdy zarobisz w Internecie
1 000 000 zł w 1 rok
po zakupie „Internetowego Milionera”.