rozwijanie menu

REKLAMA NA SAMOCHODZIE

Przegrany i zwycięzca – oboje upadają. Różnica jest taka, że zwycięzca się podnosi.

— Greg Plitt —

Zanim rozwiejesz swoje wątpliwości co do oklejania swojego samochodu folią i sporego, comiesięcznego zarabiania na tym, przedstawię Ci wszystkie korzyści z takiego rodzaju dodatkowego dochodu.


Nieeee!!!!!!111 Nie ma mowy, tylko nie moje auto!
Okleić moje auto reklamą jakichś prezerwatyw?!
Wieś śpiewa, wieś tańczy.
Nie będę niszczył lakieru...

Takie słychać opinie na temat oklejania swojego samochodu.
Comiesięczne zarobki rzędu 400 zł – 1 000 zł dla niektórych ludzi nie mają znaczenia, jeżeli w grę wchodzi ich ukochane auto.

Dlaczego tak się dzieje?

Ludzie nie kupują luksusowego samochodu, odzieży, iphona, 60-calowego telewizora albo xboxa aby normalnie funkcjonować w życiu. Cokolwiek ludzie robią, robią to, aby uniknąć cierpienia lub aby zyskać przyjemność.

Kupujemy markową odzież, nosimy makijaż, jeździmy wymarzonym autem, kształcimy się, zachowujemy w dany sposób po to, aby uniknąć cierpienia – odrzucenia, negatywnej oceny, wyśmiania oraz, aby zyskać przyjemność – akceptację, pochwałę, przynależność do grupy, szacunek społeczny. Jedną z najważniejszych potrzeb ludzkich jest potrzeba szacunku.

Jeżeli posiadalibyśmy rzeczy tylko niezbędne do życia, to wszyscy chodziliby w workach po kartoflach i mieszkali w norach/szałasach, zbierając, lub uprawiając żywność tylko niezbędną do życia.

Samochód określa naszą tożsamość. Większość ludzi, zwłaszcza mężczyzn oklejając swoje ukochane auto reklamą podpasek lub papieru toaletowego, straciłoby szacunek społeczny i poczucie własnej tożsamości, którą określał samochód.

Największym lękiem człowieka jest lęk przed utratą tożsamości. Wyrazisty przykład tego, to w schizofrenia katatoniczna, w której ludzie uważają, że ich nie ma, że nie istnieją. Nie wiedzą kim są, jak się zachować wśród ludzi, żeby być akceptowanym, więc rezygnują z życia, stając się warzywem i zastygają w jednej pozycji. Są warzywem i tkwią w jednej pozycji, np. z uniesioną ręką, na wózku inwalidzkim całe życie przez kilkadziesiąt lat. Inni ludzie muszą się nimi opiekować, bo tacy pacjenci nie są zdolni do poruszenia się.

Lekarze nie wiedzą jak ich leczyć, bo ci nie reagują na nic, i są uważani za niezdolnych do wybudzenia się z tej „śpiączki”. Najdziwniejsze jest to, że gdy obleje się takiego człowieka benzyną i podpali, to natychmiast się wybudza, krzycząc. Podobny efekt daje silne uderzenie młotkiem w stół. A jeszcze przed minutą osoba taka była uważana za niezdolną do życia!

Samochód oraz rożne gadżety określają to kim jesteśmy, sprawiają, że jesteśmy bardziej wartościowi w oczach innych ludzi i własnych.

Z tego powodu ludziom tak trudno jest zdecydować się na inwestycje w oklejenie ich auta.

Ludzie zrobią jednak więcej aby uniknąć cierpienia, niż by zyskać przyjemność. Jeżeli cierpienie wywołane np. chorobą kogoś bliskiego przewyższy cierpienie zażenowania wywołanego oklejeniem własnego samochodu reklamą podpasek to w takim wypadku opinie ludzi przestaną dla nas mieć znaczenie. Jeżeli poziom cierpienia osiągnie granice wytrzymałości, opinie innych ludzi przestają mieć znaczenie, bo cierpienie odrzucenia społecznego jest nieporównywalnie niższe od cierpienia, które właśnie przeżywamy i które jest szczytem wytrzymałości.

Prawdopodobnie okleiłbyś swój samochód, aby mieć dodatkowy pasywny dochód do 1 000 zł miesięcznie. Aby szybciej uzyskać potrzebną kwotę do uratowania życia kochanych osób, lub nawet swojego. Jeżeli miałbyś długi, a niespłacenie ich w ciągu trzech miesięcy groziłoby 2-letnim więzieniem, to cierpienie związane z odsiadką w więzieniu byłoby prawdopodobnie większe aniżeli cierpienie wysiłku fizycznego i psychicznego, aby podjąć natychmiast pracę.

Podobnym przykładem są uczniowie, którzy odkładają naukę do egzaminu na ostatniego dnia. Dzieci odkładają naukę przez miesiąc, bo uważają ją za zbyt trudną i przynoszącą zbyt wielkie cierpienie. Potrafią jednak nagle wykonać daną pracę w jeden dzień, lub w kilka godzin nocą tuż przed egzaminem! Cierpienie związane z niezdaniem egzaminu, lub siedzeniem w tej samej klasie drugi rok, jest większe od cierpienia związanego z wysiłkiem psychicznym.

Pracujesz?

Średnio 120 godz. miesięcznie pracy to 1 000 zł dochodu.

120 godz. miesięcznie to 4 godz. dziennie! Czy nie wolałbyś poświęcić tego czasu rodzinie? Czy nie wolałbyś mieć 1 000 zł miesięcznie bez twojego udziału, po prostu za reklamę na Twoim samochodzie?

Kto jeszcze chce mieć więcej czasu dla rodziny, więcej pieniędzy i mniej pracować?

Pamiętaj, że Twoje dzieci ilość miłości jaką im dajesz mierzą
ilością czasu jaki im poświęcasz.

Jak bardzo byś się cieszył, gdybyś wygrał w totolotka 12 000 zł? Czy wiesz, że 12 000 zł rocznie możesz mieć z reklamy na samochodzie? Gwarantowane! Być może grasz już w totolotka od 10 lat. Jak bardzo by cię ucieszyła wygrana aż 120 000 zł?! Możesz kupić za to dom, luksusowy samochód.

Czy wiesz, że po 10 latach posiadania reklamy na samochodzie zarabiasz 120 000 zł?
Jak bardzo byś się cieszył z zarobku na procencie z lokaty?
A jak bardzo byś się cieszył z 6000 – 12000 zł rocznie dodatkowego dochodu z reklamy na samochodzie?
Jakby to było, gdybyś zdecydował się na oklejenie swojego samochodu, np. na rok i miał w portfelu dodatkowy 1000 zł co miesiąc?
Decyzja należy do Ciebie, czy ważniejsza jest dla Ciebie opinia innych ludzi, czy łatwiejsze źródło utrzymania.

Jak to działa?

A teraz przejdźmy do konkretów.

Czy okleina na samochodzie niszczy lakier?
NIE - pod warunkiem że oklejać będą fachowcy. Jak oddamy auto amatorom do oklejenia, wtedy jest ryzyko, że mogą zniszczyć lakier np. odcinająć nożykiem nadmiar folii na której wydrukowana jest reklama)

Przy ściąganiu foli ważne jest, aby robiły to osoby z doświadczeniem. Fachowcy wiedzą jak ściągnąć taką reklamę aby nie zeszła razem z lakierem. Czasami jest to dłuższa praca ale gwarantowane bezpieczeństwo dla lakieru.

Czy wiedziałeś, że Niemcy oklejają nowe samochody z salonu przezroczystą folią, aby zabezpieczyć lakier?
A po kilku latach taki samochód jest jak nowy.

Dla kogo?

 • Dla leniwych i nigdy nie chcących pracować.
 • Dla chcących mieć czas wolny na inne sprawy.
 • Dla chcących być wolnym od pracy.
 • Dla osób bez szkół, umiejętności.
 • Dla chcących pracować w domu.
 • Dla osób szukających najprostszego sposoby zarabiania w domu.
 • Dla osób chcących mieć zawsze pewny dochód do 1000zł miesięcznie.
 • Dla przyszłych milionerów.
 • Dla osób postępujących i myślących jak milionerzy.

Korzyści

 • Jeden z najłatwiejszych i najprzyjemniejszych sposobów zarabiania na świecie.
 • Dochód bez pracy
 • Wolność
 • Wolny czas na inne rzeczy, np. inne biznesy, pasje, rodzinę.
 • Bardzo duży pasywny dochód do 20 000 zł miesięcznie.
 • Przy całościowym oklejeniu zabezpiecza lakier przed płowieniem i zarysowaniami.

Minusy

 • Brak szpanu

Czego potrzebujesz?

 • Samochodu
 • Podjęcia decyzji, że zaczynasz od dzisiaj zarabiać dodatkowe 1000 zł dzięki Twojemu samochodowi.

Jak zacząć?

KROK 1 – Jakie wymagania trzeba spełnić?
W większości firm podstawą jest przebieg ok. 26 km dziennie, czyli ok. 800 km miesięcznie.

KROK 2– Gdzie mogę się zgłosić, aby okleić swój samochód i na tym zarabiać?
Znalazłam jedną firme w Polsce świadczącą tego typu usługi:

Klucze do sukcesu

Na co zwrócić uwagę podczas gdy przekazujemy samochód do oklejenia?

Genrealnie firmy specjalizujące się w oklajaniu pojazdów zapewne dobrze wiedzą jaką folią oklejać, ale z grubsza nakreślę troche teorii od kuchni. Wybierając folię do oklejania samochodu dobrze jest wybrać taką, która będzie się długo dobrze prezentować na aucie i będzie łatwa w eksploatacji. Najlepsza do tego celu jest folia wylewana, bo jest przeznaczona do reklam na pojazdach. Folia monomeryczna (zwykła najtańsza) będzie pękać, łuszczyć się i odklejać (jest przeznaczona do płaskich, krótko okresowych reklam). Należy zwrócić uwagę, aby wydruk na folii był zabezpieczony laminatem foliowym (dobranym pod konkretną folie, na której wydrukowana jest reklama), a nie płynnym. Laminat foliowy teoretycznie powinien umożliwić wyczyszczenie np. grafiti lub markera, gdyż jest to mechaniczna bariera ochronna wdrukowanej grafiki.

Podczas zmywania grafiti czy markera z reklamy zabezpieczonej ekonomicznym laminatem płynnym, skończy się to zmyciem laminatu i zniszczeniem nadruku.

Gdy będziemy chcieli zrezygnować z reklamy, to łatwiej jest zerwać folie zabezpieczoną laminatem foliowym, bo będzie schodziła większymi płatami w przeciwieństwie do folii z zastosowanym laminatem płynnym, który będzie zrywał się drobnymi kawałeczkami.

Uwaga! Podczas oklejania auta istnieje ryzyko, że lakier zostanie pocięty nożykiem przez źle wyszkoloną osobę. Dlatego należy wybrać profesjonalną firmę, której pracownicy potrafią oklejać pojazdy bez kaleczenia powłoki lakierniczej.

Zarobki

Ile mogę zarobić na oklejeniu własnego auta?
Można zarobić: od 400 zł – 1 000 zł/mies.

Podobnie jak reklama na balkonie czy własnym budynku, reklama mobilna może być również doskonałym źródłem dodatkowego dochodu. Dochód zazwyczaj jest natychmiastowy od pierwszego miesiąca. Decyzja należy do Ciebie.

Kim będziesz?

 • Inteligentną osobą, myślącą i działającą jak milionerzy.
 • Osobą z najłatwiejszym na świecie miesięcznym dochodem do 1000 zł.
 • Osobą dojrzałą psychicznie, zdrową psychicznie, potrafiącą spłacić długi skutecznie, zarobić na utrzymanie swoje i swojej rodziny.
 • Będziesz wolny, bo będziesz miał wolny czas i jednocześnie minimum średnią krajową.

Zacznij teraz

 • Wpisz w wyszukiwarkę google: reklama na samochód, oklejanie samochodu.
 • Następnie zadzwoń do wybranej agencji i zapytaj, jaką reklamę możesz zamieścić na Twoim samochodzie. Ile zarobisz.

Wpisz więc teraz w wyszukiwarkę Google: reklama na samochód.

Podejmij działanie TERAZ!