MLM

Nigdy nie zrealizujesz swojego marzenia, jeżeli nie użyjesz swojej wyobraźni.

— Eric Thomas —

Multimiliarder Donald Trump spytany przez jednego z reporterów czym by się zajmował, jeżeli straciłby swoje wszystkie aktywa, odpowiedział: „zajmowałbym się MLM”.

Robert Kiyosaki również powiedział, że jeżeli miałby zaczynać wszystko od nowa, zaczął by od marketingu sieciowego.

Na świecie jest 47 milionów zarejestrowanych współpracowników marketingu sieciowego. W Polsce pracuje ok. 300 000 osób w MLM.

Co to jest MLM?

MLM czyli Multi Level Marketing – marketing sieciowy. Jest to forma sprzedaży detalicznej pomiędzy dystrybutorem a klientem z pominięciem sieci sklepowych i innych pośredników. Słowo „marketing” odnosi się do przekazywania produktu od producenta do klienta. „Wielopoziomowy” oznacza system naliczania wynagrodzeń dla dystrybutorów.

Niektórzy mylą MLM z piramida finansową, która w Polsce podlega karze pozbawienia wolności do lat 6.
Więcej na ten temat w pliku PDF przygotowanym przez Komisje Nadzoru Finansowego:

Piramidy i inne oszustwa na rynku finansowym

Jak to działa?

Idea marketingu wielopoziomowego jest taka, aby zamiast wydawać ogromne sumy na reklamy, sprzedawać produkt dzięki byciu polecanym głównie znajomym i rodzinie. Produkty sprzedawane w systemie MLM mają zazwyczaj niższą cenę niż pozostałe w ich kategorii, a także często nawet do 80% lepszą jakość niż te w sklepie. Bywa tak, że produkty z MLM mają 10 – 80% lepszą jakość niż najbardziej znane na świecie marki. Oznacza to, że możesz mieć wysoką jakość najróżniejszych produktów w 60% niższej cenie niż produkty w sklepach. Dlatego produkty MLM cieszą się tak dużą popularnością i z chęcią są polecane rodzinie i znajomym.

Działając w MLM online możesz polecać produkt obcym ludziom i zapisywać ich do swojej grupy, dzięki czemu ty zarabiasz i oni wiele zarabiają.

Jest to doskonały biznes domowy dla osób, które nie chcą mieć bezpośredniego kontaktu z ludźmi i chcą zarabiać do 200 000 zł miesięcznie i po 3 miesiącach dostać za darmo mercedesa klasy S.

Tak to możliwe?

Czy wiesz jak wiele osób dostaje od firmy FM Group
mercedesa już po 3 miesiącach?

Lista poszczególnych firm oferujących pracę w MLM:

Polecam pracę MLM zwłaszcza w FM Group Dokładny opis pracy w MLM znajdziesz w poniższym filmach:

Masz gotowy plan marketingowy. System biznesu został już dla nas zrobiony. Prawnicy sprawdzili dla nas, czy ten biznes jest opłacalny i czy można rzeczywiście zarabiać nawet 300 000 zł miesięcznie jak 3% osób pracujących w MLM. To jest 3 mln zł rocznie.

Tak zarabiają w USA. W Polsce największe wynagrodzenie wynosi 40 000 zł – 200 000 zł miesięcznie. Niektórzy zarabiają więcej, za chwilę dowiesz się jak.

Sekret milionerów.

Jeżeli chcesz zarabiać w Polsce miliony na biznesie MLM, to możesz to zrobić pewnym prostym sposobem.

Gdy zaczniesz budować listę mailingową swoich klientów/partnerów z twojej grupy MLM, to czy wiesz, że już jesteś milionerem?

Oto SEKRET jak zarobić
od 500 zł – 30 000 zł w 30 dni na MLM

SEKRET 1

Zbuduj jak największą i jak najszybciej listę mailingową. Aby zarobić na MLM musisz szybko zdobyć dużą ilość klientów.

  Są 33 techniki aby to zrobić:

 1. Daj wielką wartość – czyli daj klientowi to, czego chce lub jeszcze więcej. Rozwiąż problem i usuń w 100% jego cierpienie i bierz pieniądze jedynie za efekty. To sprawi, że 1 zadowolony klient poleci Cię 8 innym osobom, a każda z nich 8 kolejnym. Z badań wynika, że 1 niezadowolony klient, który nie ma efektu, pożali się nie 8, ale 16 innym ludziom. Dbaj więc o to, aby brać pieniądze tylko za efekty klienta, za nic więcej.
 2. AdWords, AdSense.
 3. Rekomendacje.
 4. Własna strona www – dobrze wypozycjonowana.
 5. Public Relations.
 6. Webinary.
 7. Darmowe produkty (e-booki, video).
 8. Media społecznościowe.
 9. Videomarketing – YouTube.
 10. Marketing wirusowy.
 11. Marketing szeptany.
 12. Własna marka – być marką.
 13. Allegro (sprzedawać inne rzeczy, wszystko co istnieje – najlepiej ich nie mając; zobacz rozdział Sprzedaż na Allegro w książce "25 Domowych Biznesów" aby zbierać klientów na właściwy produkt).
 14. Załóż sklepy internetowe i platformy świadczące różne usługi np. biuro tłumaczeń, wynajmij tłumaczy a inni ludzie będą pracować dla Ciebie. Ty zarabiasz na tym biznesie a dodatkowo zbierają Ci się nowi klienci, którzy Ci zaufali bo już od Ciebie kupili. To znaczy, że łatwiej będzie Ci teraz sprzedać tym zebranym klientom coś innego. Ty w tym czasie zajmujesz się produktem „właściwym” – czyli tym, który chcesz sprzedawać i na którym najwięcej zarobisz. Nie twórz jednej platformy tylko kilkadziesiąt lub jeszcze więcej platform świadczących różne usługi. Ludzie pracują dla Ciebie nie Ty. Możesz komuś zlecić zarządzanie – możesz nawet nie zarabiać na tych biznesach, ważne abyś budował liste zadowolonych klientów i mógł sprzedawać im później inne rzeczy. Klientów, którzy nie są z Twojej grupy docelowej jest trudno przekonać, ale jest to możliwe. Kiedy masz doskonały copywriting i marketing jesteś w stanie przekonać ludzi do wszystkiego. Ja tak zaczynałam – zachęciłam ludzi do takiego produktu, którego nie wiedzieli, że potrzebują. Przekonałam ich, że możliwe jest osiągnięcie czegoś co mogłoby się wydawać nieosiągalne dla nauki i człowieka. Nakłoniłam do zakupu m.in. lekarzy i prawników. Miałam masowe zamówienia. Dlatego wiem, że możesz sprzedać ludziom dosłownie wszystko, ale tylko wtedy kiedy masz doskonały COPYWRITING.
 15. Sprzedawaj i rozdawaj za darmo produkty na platformach sprzedażowych, jak np. ekademia.pl, interkursy.pl, ementor.pl – aby zdobyć więcej klientów.
 16. Prowadź bloga i tam sprzedawaj.
 17. Prowadź forum i tam sprzedawaj.
 18. Zbieraj klientów, pisząc na czyichś blogach.
 19. Zbieraj klientów, pisząc na czyichś forach.
 20. Pisz gościnne posty u innych przedsiębiorców.
 21. Komentuj na forach, blogach i podawaj link do strony, jeżeli jest to dozwolone.
 22. Media – wystąp w mediach, sława, popularność, rozpoznawalność.
 23. Wydaj książkę – popularność.
 24. Użyj autorytetu – połącz siły ze znaną i szanowaną osobą.
 25. Bądź nr. 1 - liderem w swojej branży, a powiększysz widownię.
 26. Bądź najlepszy na świecie. Świadcz usługi na najwyższym światowym poziomie. To bardzo ważne, bo klienci zasługują, aby mieć najlepsze, co zostało odkryte na świecie.
 27. Twoja kompetencja – kiedy będziesz żył tym, co głosisz, będziesz sprzedawał własnym przykładem, to będziesz inspiracją dla klientów i ludzie sami będą do Ciebie przychodzić.
 28. Bądź wyjątkowy, oryginalny, zapamiętywalny – odróżnij się od konkurencji, aby ludzie zapamiętali Cię z łatwością i mówili o Tobie.
 29. Miej doskonały copywriting, a będziesz miał więcej kupujących klientów.
 30. Miej, oczywiście, doskonały marketing.
 31. Miej doskonałą sprzedaż.
 32. Rób eventy, spotykaj się z klientami, odpisuj osobiście na e-maile, zrób niespodziankę niektórym klientom i zniż się do nich – ofiaruj im swój czas, okaż życzliwość, pokaż, że jesteś człowiekiem takim jak oni. Daj siebie klientom.
 33. Idź do konkurencji i/lub znanych ludzi, żeby polecili Cię klientom.

SEKRET 2

Zarabiaj na tej liście dzięki MLM i na kilkanaście innych sposobów.

Spójrz na to uważnieNa temat Programów Partnerskich
piszę w pełnej wersji książki
„25 Domowych Biznesów”

Kliknij TERAZ w poniższy przycisk aby zgarnąć CAŁEGO ebooka PDF – 412 stron „25 Domowych Biznesów” w najniższej cenie:

KUPUJĘ TERAZ

  Podsumowując

  Oto cały sekret zarobku 500 zł – 30 000 zł w 30 – 90 dni na MLM i na kilkanaście innych sposobów.

 1. Zbuduj jak największa listę w jak najkrótszym czasie. Zbudowanie 10 000 - 50 000 listy mailingowej jest możliwe w ciągu 30 dni, zwłaszcza dzięki AdWords.
 2. Zarabiaj na liście prowadząc biznes MLM i na dziesiątki innych sposobów, które wymieniłam wcześniej.
 3. Przeczytaj dokładnie – 40 najlepszych książek na świecie na temat MLM. Z badań wynika, że po przeczytaniu 40 książek z jakiejś dziedziny masz wiedzę równą doktoratowi. Ucz się MLM od najlepszych mentorów w Polsce i na świecie.
 4. Ucz swoich klientów na temat skutecznego działania w MLM. Bądź liderem dla swoich klientów. Uwaga, edukowanie klientów i bycie dla nich liderem nie jest konieczne. Możesz po prostu polecać nauki konkurencji i/lub filmy edukacyjne z YouTube, na temat zarabiania na MLM. Będziesz zarabiał na tym, że większość klientów po prostu kupi produkty z programu MLM dla siebie i dla swojej rodziny raz w roku na święta. Pamiętaj – im większą listę mailingowa posiadasz, tym bogatszy jesteś. Wyżej wpomniałam o kilkunastu różnych sposobach dzięki, którym możesz zarabiać posiadając listę mailingową.

Zapraszam Cię do zgłębienia szczegółów budowania i zarządzania listą mailingową. BUDOWANIE LISTY krok po kroku - kilkugodzinne szkolenie video.

DLA KOGO?

KLIKNIJ, aby zobaczyć ofertę prawdopodobnie najlepszego kursu na temat MLM

KORZYŚCI

Minusy

Czego potrzebujesz?